צרו קשר
ּ

חברת אבטחת מידע

חברת אבטחת מידע תסייע לכל ארגון להגן על עצמו במוצרי אבטחת מידע ותגן באופן היקפי על פריצות מבחוץ , בכל מיני אופנים בדומה לסורגים על החלונות בבית לדוגמא שם זה יהיה עם מפתח קוד לדלת הכניסה לצורך העניין. בכדי לשמור על המידע שקיים בעסק הפרטי שלכם או בארגון אליו אתם שייכים, מומלץ לבחור בשירותיה של חברה מנוסה ובקיאה בתחום, על כן חברת אבטחת המידע COMEL הינה החברה המומלצת ביותר עבור העסק שלך.

חברות ייעוץ אבטחת מידע

מהן התקפות הסייבר וכיצד ניתן להתמודד מולם?

התקפות אלו הן פריצות לרשת המחשוב הארגונית המגיעות מכיוון האינטרנט – הפכו נפוצות מאוד בשנים האחרונות ומכוונות היום לכל עסק המחובר לרשת האינטרנט ולא משנה מה גודלו. פריצה לרשת המחשוב הארגונית ע”י אדם זר כמוה ככניסת גנב לדירה הפרטית של כל אחד מאתנו , מבלי שנדע שהוא מסתובב לנו בבית.

גנב כזה, יכול לקחת כל דבר הנמצא אצלנו בבית מבלי שנרגיש בכלל אלא רק לאחר מעשה. הוא גם יכול להחליף לנו את מנעול דלת הכניסה כך שלא נוכל להיכנס הביתה. גנב כזה המסתובב לנו בבית ועושה מה שהוא רוצה זו אנלוגיה מדויקת לפריצת סייבר לרשת ארגונית.

בפריצת סייבר לרשת הארגונית, נכנס אדם זר לקודש הקודשים של הארגון, חשוף לחלוטין לכל המידע הארגוני. הוא יכול לעיין בו, להעתיק אותו, לחשוף אותו לציבור, למכור אותו, למחוק אותו, לשנות אותו והכל מבלי שנדע אלא רק לאחר מעשה.
על מנת למנוע פריצות כאלה, חייב כל ארגון להגן על עצמו בהתאמה באמצעות פתרונות אבטחת מידע.

בחרו בחברת אבטחת מידע ישראלית

חברת COMEL הינה חברת אבטחת מידע מנוסה ומקצועית המעניקה את המענה והפתרונות המתאימים לכל ארגון על מנת שיוכל לפעול בצורה מאובטחת מספיק בעולם של מתקפות סייבר.
אל תחסכו בתחום אבטחת מידע, החיסכון של היום עלול לעלות לכם מאוד ביוקר מחר.

לפרטים נוספים ולתיאום פגישה צרו עמנו קשר עוד היום, ואנו נדאג לשמירה מוחלטת על הארגון שלכם.

חברת אבטחת מידע COMEL

אבטחת מידע לעסקים

אבטחת מידע לעסקים נמצאת בעידן המודרני כמעט בכל עסק וארגון. תעבורת המידע מתנהלת בצורה מקוונת החל ממילים, העברת קבצים, שמירתם בענן או בשרתים שונים ואפילו אחסונם במחשבם פרטי של העובדים. כאשר מדברים על עסקים המחזיקים במאגרי מידע כדוגמת תוכנות ניהול לקוחות וספקים, אתרי מסחר וכו’, מדובר על פגיעה בלקוחות ונזקים כספים גדולים שיכולים להיגרם בשל גניבה/ אובדן המידע, מה שתוכנות אבטחה ייעודיות יכולות למנוע. אם חיפשתם חברה לאבטחת מידע לעסקים כנראה שמצאתם את המקום האולטימטיבי– הכירו את חברת COMEL.

מדוע צריך אבטחת מידע לעסקים?

מלבד האקרים שאינם פועלים בצורה מכוונת וממוקדת, יש גם לא מעט פרצות שיכולות לחשוף מידע סודי, לדוגמה:

עובדים לשעבר:

גם אם אין סיבה לחשוד בעובדים שירעו לחברה, עדיין מומלץ ואף חובה להחליף סיסמאות ופרטי משתמש ובכך לחסום את גישת העובדים שעזבו. היו לא מעט מקרים בהם עובדים לשעבר סחרו במידע פנימי של החברה ומקרים בהם רצו לגרום נזק בשל נקמה על עזיבתם.

ריגול תעשייתי:

ריגול יכול להיגרם בגלל תקלות טכניות שמחקו מידע, חשפו אותו, או בגלל באגים, וירוסים וסוסים טרויאנים במערכות ההפעלה שאינן מתעדכנות בעדכוני אבטחה ובכך חושפות את המידע. רוב המקרים אינם בשליטתכם, אך הם בהחלט צריכים לעודד אתכם להיות מעודכנים ולהיערך לכך. מעבר לאבטחת מידע עם הגדרות קשיחות, מומלץ בחום לא לפתוח מיילים ממקורות בלתי מזוהים.

שירותי אבטחת מידע לעסקים – תגנו על המידע שלכם

אבטחה איתנה מתפקדת כחומות הגנה מבוצרות סביב מאגר המידע שלכם וכעת, על אחת כמה וכמה כשאתם מודעים לחשיבות שיש לאבטחת המידע, מהרו וצרו חומת אבטחה קשיחה על מנת להגן על המידע שלכם.

אנו בCOMEL יודעים לתת את המענה המתאים ומאמינים שניתן ליצור שותפות בינינו לבין לקוחותינו שבאמצעותה ניתן להצעיד עסקים קדימה למקומות רחוקים וגבוהים יותר.

עם צוות של מומחי מחשוב, אשר עוברים הכשרות והסמכות באופן שוטף ומעמידים לשירותכם סיוע מקצועי בכל תחומי אבטחת המידע. החברה דוגלת בשירות מקצועי ובכלים המתקדמים ביותר, תוך שמירה על יחס אישי ושירות אדיב שרק לקוחותינו יעידו על כך.

מנהל אבטחת מידע

מנהל אבטחת המידע בארגון אחראי על התוויית תוכנית אבטחת המידע הארגונית השנתית ועל יישומה. קיימת חשיבות רבה לתכנון וביצוע של תוכנית אבטחת מידע מסודרת שתעזור לארגון להתכונן לאיומי סייבר עתידיים ולדעת איך להתמודד איתם בצורה היעילה ביותר. כמו כן, מנהל אבטחת המידע ימצא את הפתרונות והטכנולוגיות המתאימים ביותר לצרכי הארגון. חברת COMEL הינה החברה המובילה בישראל בתחום ניהול אבטחת המידע.

הגדרת תפקיד מנהל אבטחת מידע

 • בניית אסטרטגיה לאבטחת מידע בארגון
 • ביצוע סקר סיכונים / ניהול סיכונים בהיבטי אבטחת מידע פנים/ חוץ ארגוניים
 • סיווג המידע הארגוני
 • בניית מדיניות וכתיבת נהלי אבטחת מידע.
 • בניה וביצוע תוכנית עבודה למערך אבטחת המידע
 • טיפול בהיבטי חוק ורגולציה
 • אחריות וטיפול באבטחת המידע הארגונית במערכות המידע והגורם האנוש
 • טיפול בפערי אבטחת מידע, הקשחת מערכות אבטחת מידע ומערכות מידע
 • פיקוח על סקרי אבטחת מידע ותהליכי שיפור ביצועים תוך שמירה על עלות תועלת ארגונית ביחד עם הגנה לפני ניהול הסיכונים.
 • קידום אבטחת מידע לעובדי החברה, מקור ידע לנושאי אבטחת מידע ארגוניים
 • תקשורת מול גורמי הIT לטיפול לטובת סגירת פערים
 • עדכון ההנהלה על בסיס חודשי אודות מצב אבטחת המידע בארגון.

מנהל אבטחת מידע וסייבר – רק דרך חברה מקצועית

בחירת בחברת אבטחת מידע מקצועית, אמינה, בעלת זמינות גבוהה דורשת בחינה של פרמטרים חשובים, חשוב לזכור שמדובר בהשקעה לטווח ארוך ולכן כדאי להשקיע את הזמן בחיפוש אחר חברה המספקת שירות איכותי, מקצועי ויעיל עבור הארגון.

כתוצאה משיטות העבודה בזמינות יוצאת דופן 24/7, ואחריות בלתי מתפשרת להוביל את תחום ניהול סביבות שרתים בארץ ובשילוב הסמכות בינלאומיות, הפכו צוותי השירות של COMEL למומחים מספר 1 בתחום אבטחת המידע וגיבוי בענן. מתחזקים ומנהלים חברות גדולות בארץ, אחסון שרתים מהמובילים בישראל ובעולם המצריכים זמינות גבוהה וטיפול מקצועי.

לפרטים נוספים, או לתיאום פגישה צרו איתנו קשר עוד היום בטלפון 052-2939438 ואנו נדאג לעמוד לשירותכם ולבצע את אבטחת המידע האיכותית ביותר עבורכם או עבור העסק שלכם.

 

יועץ אבטחת מידע

יועץ אבטחת מידע מתחיל בייעוץ ממשי של מתן מענה ראוי לתחום האבטחה בעסק או בחברה, ותפקידו הינו ברור ומוחלט – לספק מענה ראוי ויציב של הגנה מוחלטת והרמטית של מערכות המידע הנרחבות הכוללות רבדים רבים (החל מקווי התקשורת המאובטחים וכלה בכלים, טכנולוגיות, התקנים וחומרה) אל מול הסיכונים השונים על ידי פיקוח, ניטור ובקרה. מחפשים יועץ אבטחת מידע אשר יתאים לעסק הפרטי שלכם? הכירו את חברת COMEL אשר מחזיקה במוניטין של שנים רבות בתחום אבטחת המידע ומעבר לו.

יועץ אבטחת מידע הגדרת תפקיד

אבטחת מידע הינה הגדרה רחבה, המתייחסת להגנה על נתונים מפני גישה בלתי מורשית, חשיפה, דליפה שימוש, שינוי או הרס תוך הקפדה על פרטיות. נתונים יכולים להיות כל דבר, החל ממידע אישי וקניין רוחני וכלה בניתוח שוק והמידע הרגיש והמסחרי של החברה. אבטחת מידע נמצאת במוקד תשומת הלב של כל הארגונים והעסקים, בעקבות מתקפות הסייבר אשר גדלים באופן משמעותי בתקופה האחרונה.

בעבר אבטחת מידע התמקדה במה שמכונה "אבטחה היקפית", כלומר מניעת גישה חיצונית לרשת באמצעות טכנולוגיות שונות, לדוגמא: חומת אש. היום, המצב השתנה, פשעי הסייבר מתמקדים באנשי החברה במקום במערכות או תשתיות מחשוב, ולכן חברות מבינות שאבטחה היקפית כבר לא מספיקה. מתובנה זו ובזכות התפתחותה של הטכנולוגיה נוצרו פתרונות אשר מתמקדים בנכס הכי חשוב של הארגון – האנשים שלה.

יועצי אבטחת מידע של חברת COMEL

כתוצאה משיטות העבודה בזמינות יוצאת דופן 24/7, ואחריות בלתי מתפשרת להוביל את תחום ניהול סביבות שרתים בארץ ובשילוב הסמכות בינלאומיות, הפכו צוותי השירות של COMEL למומחים מספר 1 בתחום אבטחת המידע וגיבוי בענן. מתחזקים ומנהלים חברות גדולות בארץ, אחסון שרתים מהמובילים בישראל ובעולם המצריכים זמינות גבוהה וטיפול מקצועי.

לפרטים נוספים, או לתיאום פגישה צרו איתנו קשר עוד היום בטלפון 052-2939438 ואנו נדאג לעמוד לשירותכם ולבצע את אבטחת המידע האיכותית ביותר עבורכם או עבור העסק שלכם.

ייעוץ אבטחת מידע

ייעוץ אבטחת מידע הינו הכרחי לכל ארגון או לכל עסק פרטי היום בישראל. טכנולוגיית המידע של ימינו מחייבת כל ארגון לניהול כולל של אבטחת המידע: הגנה על המידע החיוני של הארגון, הפעלת פתרונות, ניטור תקלות במערכות הממוחשבות ותפעול יעיל של מערכות הארגון. אם גם אתם צריכים ייעוץ והכוונה בפתרונות אבטחת מידע מתקדמים כדאי שתכירו את חברת COMEL זו אשר תספק לכם הכוונה ממשית בכל הנוגע לתחום.

חברת ייעוץ אבטחת מידע

אבטחת המידע היא חלק בלתי נפרד מכל חברה, גדולה או קטנה. בעידן האינטרנט קשה מאוד לשמור על אבטחת המידע של הארגון מאחר וכמעט כל אחד בעל הבנה בסיסית ברשת ובמדיה יכול לגשת אל המערכות הללו ולדלות מהן את הפרטים אותם הוא מבקש לדעת. בדיוק בגלל זה אבטחת מידע בכל חברה הינה חיונית ומאפשרת לארגון מסוים לנצל את רשת האינטרנט והגמישות ברשת לטובתה האישית, מבלי כל פחד שאחרים ייחשפו למידע רגיש אותו היא מעבירה.

כמו בכל פעולה, גם לאבטחת המידע יש מדיניות ונהלים לפיה היא עובדת. מדיניות אבטחת מידע של ארגון נועדה למעשה על מנת לגבש את אותם הנהלים לפיהם יפעל הארגון כדי להטמיע את נהלי אבטחת מידע אצלו בחברה.

מדיניות של אבטחת המידע הינה מנסחת דרישות בנושא ניהול אבטחת מידע בארגון וכן דרישות כלליות ליישום בקרות אבטחת מידע. מדיניות אבטחת מידע כמובן אינה נושא אחד ויחיד, אלא נושא גדול שמורכב ממספר תתי נושאים שונים, כמו שימוש בתוכנות איתן יש להיזהר שלא יחדירו וירוס למערכת.

חברת ייעוץ בתחום אבטחת מידע COMEL

יועץ חיצוני המומחה לאבטחת מידע יבחן את התהליכים בארגון במטרה להביא את החברה לרמת האבטחה הנדרשת ולייעל תהליכים, תוך יישום תהליך עסקי המקדם את השגת מטרות הארגון. מחשוב התהליכים ובחירת הכלים והמערכות המתאימים לצרכים ולאפשרויות התקציב, אף הם בעלי חשיבות בהשגת היעדים והמטרות של הארגון.

חברת COMEL הינה חברה המומחית בתחום אבטחת המידע וגיבוי בענן. החברה מתחזקת ומנהלת חברות גדולות בארץ, אחסון שרתים מהמובילים בישראל ובעולם המצריכים תוך זמינות גבוהה וטיפול מקצועי.

 

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ