צרו קשר

  ּ

  חברת אבטחת מידע

  חברת אבטחת מידע תסייע לכל עסק באשר הוא להגן על עצמו במוצרי אבטחת מידע ותגן באופן היקפי על פריצות סייבר וכל סוג שהם, בכל מני אופנים בדומה לסורגים על החלונות בבית לדוגמא. בכדי לשמור על המידע שקיים בעסק הפרטי שלכם או בארגון אליו אתם שייכים, מומלץ לבחור בשירותיה של חברה מנוסה ובקיאה בתחום, על כן חברת אבטחת המידע COMEL הינה החברה המומלצת ביותר עבור העסק שלך.

  איך לבחור חברת אבטחת מידע

  כל עוד הנכם מחוברים בצורה יום יומית לרשת האינטרנט את עלולים להיחשף להתקפות סיבר. התקפות אלו מאופיינות בפריצה לרשת המחשוב הארגונית על ידי ארגון או אדם אשר יש בכוונתו לבדוק מה קורה בנתונים הפרטיים שלכם. פריצות או מתקפות סייבר שוות ערך לפריצות לבית או לעסק לכל דבר ועניין.

  כל גנב יכול לקחת כל דבר הנמצא אצלנו בבית מבלי שנרגיש בכלל בלילה שאנו ישנים או בזמן שאנו לא נמצאים בבית. גנב זה יכול לבוא לידי ביטוי גם בסביבת הסייבר הוא גם יכול להחליף לנו את קודי הכניסה כך שלא נוכל להיכנס למערכת. גנב שאנו מכירים אשר מסתובב לנו בבית ועושה מה שהוא רוצה זו אנלוגיה מדויקת לפריצת סייבר לרשת ארגונית.

  בפריצת סייבר לעסקים וארגונים נכנס אדם זר לנתונים הפרטיים של הארגון חשוף לחלוטין לכל המידע הארגוני. הוא יכול לעיין בו, להעתיק אותו, לחשוף אותו לציבור, למכור אותו, למחוק אותו, לשנות אותו והכל מבלי שנדע אלא רק לאחר מעשה.
  על מנת למנוע פריצות כאלה, חייב כל ארגון להגן על עצמו בהתאמה באמצעות פתרונות אבטחת מידע

  חברת אבטחת מידע ישראלית

  חברת  COMELהינה חברת אבטחת מידע מנוסה ומקצועית המעניקה את המענה והפתרונות המתאימים לכל ארגון על מנת שיוכל לפעול בצורה מאובטחת מספיק בעולם של מתקפות סייבר.
  אל תחסכו בתחום אבטחת מידע, החיסכון של היום עלול לעלות לכם מאוד ביוקר מחר.

  לפרטים נוספים ולתיאום פגישה צרו עמנו קשר עוד היום, ואנו נדאג לשמירה מוחלטת על הארגון שלכם.

  חברת אבטחת מידע COMEL

  אבטחת מידע לעסקים

  אבטחת מידע לעסקים נמצאת בעידן המודרני כמעט בכל עסק וארגון. תעבורת המידע מתנהלת בצורה מקוונת החל ממילים, העברת קבצים, שמירתם בענן או בשרתים שונים ואפילו אחסונם במחשבם פרטי של העובדים. כאשר מדברים על עסקים המחזיקים במאגרי מידע כדוגמת תוכנות ניהול לקוחות וספקים, אתרי מסחר וכו’, מדובר על פגיעה בלקוחות ונזקים כספים גדולים שיכולים להיגרם בשל גניבה/אובדן המידע, מה שתוכנות אבטחה ייעודיות יכולות למנוע. אם חיפשתם חברה לאבטחת מידע לעסקים כנראה שמצאתם את המקום האולטימטיבי – הכירו את חברת COMEL.

  מדוע צריך אבטחת מידע לעסקים?

  תמיד תצטרכו להיות מוכנים לפריצות שיכולות לקרות בעסקים שלכם, כמו לדוגמא:

  חשש מעובדים

  לא תמיד עובדים לשעבר ירצו לעשות נזק לחברה, אך מומלץ ואף רצוי מאוד להחליף את הפרטי משתמש שלהם וסיסמאות על מנת לחסום את גישתם. חשוב לא להישאר אדישים לנושא הזה ולפעול כמה שיותר מהר.

  ריגול תעשייתי:

  נשמע רחוק מהמציאות אבל גם ריגול תעשייתי יכול להגרם בעסק שלכם. דבר זה קורה בעיקר בגלל בעיות טכניות של מחיקת מידע וחשיפתו. אז נכון שמרבית המקרים אינם בשליטתכם, אך הם בהחלט צריכים לעודד אתכם להיות מעודכנים ולהיערך לכך. מעבר לאבטחת מידע עם הגדרות קשיחות, לעולם אל תפתחו מיילים שהם ממקורות שאינם מזוהמים- יכול להיות שאלו וירוסים.

  שירותי אבטחת מידע לעסקים – תגנו על המידע שלכם

  האבטחה שלכם צריכה לתפקד בצורה תקינה על מנת לשמור על סודיות ופרטים שבתוך החברה כל זאת ועל אחת כמה וכמה שאתם מודעים לנתונים שקיימים בחברה שלכם,  צרו חומת אבטחה קשיחה על מנת להגן על המידע שברשותכם.

  אנו בCOMEL יודעים לתת את המענה המתאים ומאמינים שניתן ליצור שותפות בינינו לבין לקוחותינו שבאמצעותה ניתן להצעיד עסקים קדימה למקומות רחוקים וגבוהים יותר.
  עם צוות של מומחי מחשוב, אשר עוברים הכשרות והסמכות באופן שוטף ומעמידים לשירותכם סיוע מקצועי בכל תחומי אבטחת המידע. החברה דוגלת בשירות מקצועי ובכלים המתקדמים ביותר, תוך שמירה על יחס אישי ושירות אדיב שרק לקוחותינו יעידו על כך.

  מנהל אבטחת מידע

  מנהל אבטחת המידע בארגון אחראי על התוויית תוכנית אבטחת המידע הארגונית השנתית ועל יישומה. קיימת חשיבות רבה לתכנון וביצוע של תוכנית אבטחת מידע מסודרת שתעזור לארגון להתכונן לאיומי סייבר עתידיים ולדעת איך להתמודד איתם בצורה היעילה ביותר. כמו כן, מנהל אבטחת המידע ימצא את הפתרונות והטכנולוגיות המתאימים ביותר לצרכי הארגון. חברת COMEL   הינה החברה המובילה בישראל בתחום ניהול אבטחת המידע.

  הגדרת תפקיד מנהל אבטחת מידע

  למנהל אבטחת המידע תפקידים רבים בניהם:

  • מנהל אבטחת המידע מעדכן את ההנהלה אודות מצב אבטחת המידע בארגון.
  • מנהל זה מתקשר עם מחלקת המחשוב על מנת לסגור פערים.
  • מציג מקורות מידע חיוניים לארגון בתחום אבטחת המידע.
  • מפקח על סקרים ומנהל את תהליכי שיפור הביצועים בארגון.
  • מטפל בפערי אבטחת המידע ומערכות המידע.
  • אחראי על אבטחת המידע בקרב העובדים.
  • מנהל את החוק והרגולציה.
  • בונה תהליכי עבודה למערך.
  • מנהל את מדיניות החברה בתחום אבטחת המידע.
  • מסווג את המידע שמגיע לארגון.
  • מבצע סקרי ניהול סיכונים בארגונים ומחוצה לו.
  • בונה אסטרטגיה לשמירה על אבטחת המידע .

  מנהל אבטחת מידע וסייבר – רק דרך חברה מקצועית

  בחירת בחברת אבטחת מידע מקצועית, אמינה, בעלת זמינות גבוהה דורשת בחינה של פרמטרים חשובים, חשוב לזכור שמדובר בהשקעה לטווח ארוך ולכן כדאי להשקיע את הזמן בחיפוש אחר חברה המספקת שירות איכותי, מקצועי ויעיל עבור הארגון.

  כתוצאה משיטות העבודה בזמינות יוצאת דופן 24/7, ואחריות בלתי מתפשרת להוביל את תחום ניהול סביבות שרתים בארץ ובשילוב הסמכות בינלאומיות, הפכו צוותי השירות של COMEL  למומחים מספר 1 בתחום אבטחת המידע וגיבוי בענן. מתחזקים ומנהלים חברות גדולות בארץ, אחסון שרתים מהמובילים בישראל ובעולם המצריכים זמינות גבוהה וטיפול מקצועי.

  לפרטים נוספים, או לתיאום פגישה צרו איתנו קשר עוד היום בטלפון 052-2939438 ואנו נדאג לעמוד לשירותכם ולבצע את אבטחת המידע האיכותית ביותר עבורכם או עבור העסק שלכם.

  יועץ אבטחת מידע

  יועץ אבטחת מידע מייעץ לתחום האבטחה בארגון ותפקידו הינו לספק מענה להגנה מוחלטת וחזקה של מערכות המידע בארגון בניהם תחומים רבים (החל מקווי התקשורת המאובטחים וכלה בכלים, טכנולוגיות, התקנים וחומרה) כל זאת ועוד מתבצע אל מול הסיכונים השונים שהם פיקוח, ניטור ובקרה. מחפשים יועץ אבטחת מידע אשר יתאים לעסק הפרטי שלכם? הכירו את חברת COMEL  אשר מחזיקה במוניטין של שנים רבות בתחום אבטחת המידע ומעבר לו.

  יועץ אבטחת מידע – כיצד תשמש אבטחת מידע בארגונים?

  יועצי אבטחת מידע היום יהוו לבין הדברים היותר חשובים עבור הארגון שלכם. אך למעשה מהי בכלל אבטחת המידע ולמה היא כל כך חשובה? אבטחה מסוג זה מתייחסת להגנה על נתונים מפני גישה שאינה מורשית, כאמור: אם פורץ סייבר ינסה לתקוף את המחשב שלכם ולגזול ממנו מידע- אבטחת מידע היא זו שתגן על המכשיר שלכם. על יועץ אבטחת המידע לתת בטחון לארגון ולכוון אותו כיצד לשמור עליו מפני נזקי התקפות מסוג אלה. אבטחה זו, נמצאת במוקד תשומת הלב של כל הארגונים והעסקים, בעקבות מתקפות הסייבר אשר גדלים באופן משמעותי בתקופה האחרונה.

  אבטחת מידע מתבצעת באופן היקפי, כלומר מונעת גישה חיצונית לרשת באמצעות טכנולוגיות שונות והיום האבטחה התקדמה קצת יותר, פשעי הסייבר מתמקדים באנשי החברה במקום במערכות או תשתיות מחשוב, ולכן חברות מבינות שאבטחה היקפית כבר לא מספיקה. מתובנה זו ובזכות התפתחותה של הטכנולוגיה נוצרו פתרונות אשר מתמקדים בנכס הכי חשוב של הארגון שהוא העובדים.

  יועצי אבטחת מידע של חברת COMEL

  כתוצאה משיטות העבודה בזמינות יוצאת דופן 24/7, ואחריות בלתי מתפשרת להוביל את תחום ניהול סביבות שרתים בארץ ובשילוב הסמכות בינלאומיות, הפכו צוותי השירות של COMEL  למומחים מספר 1 בתחום אבטחת המידע וגיבוי בענן. מתחזקים ומנהלים חברות גדולות בארץ, אחסון שרתים מהמובילים בישראל ובעולם המצריכים זמינות גבוהה וטיפול מקצועי.

  לפרטים נוספים, או לתיאום פגישה צרו איתנו קשר עוד היום בטלפון 052-2939438 ואנו נדאג לעמוד לשירותכם ולבצע את אבטחת המידע האיכותית ביותר עבורכם או עבור העסק שלכם.

  חברת אבטחת מידע ייעוץ מקצועי לכל עסק

  ייעוץ אבטחת מידע הינו הכרחי לכל ארגון או לכל עסק פרטי היום בישראל. טכנולוגיית המידע של ימינו מחייבת כל ארגון לניהול כולל של אבטחת המידע: הגנה על המידע החיוני של הארגון, הפעלת פתרונות, ניטור תקלות במערכות הממוחשבות ותפעול יעיל של מערכות הארגון. אם גם אתם צריכים ייעוץ והכוונה בפתרונות אבטחת מידע מתקדמים כדאי שתכירו את חברת  COMEL זו אשר תספק לכם הכוונה ממשית בכל הנוגע לתחום.

  ייעוץ אבטחת מידע

  כיום, בעידן האינטרנט מאוד קשה לשמור על אבטחת המידע בארגונים ובעסקים מאחר וכמעט כל אדם בעל ידע בסיסי בתחום הרשתות והאינטרנט יכול להיכנס אל המערכות ולקחת נתונים מהארגון. מהסיבה העיקרית הזו, אבטחת מידע צריכה להיות כלולה בארגון מבעוד מועד.  בכל חברה אבטחה מסוג זה הינה חיונית ומאפשרת לארגון מסוים לנצל את רשת האינטרנט והגמישות ברשת לטובתה האישית, מבלי כל פחד שאחרים ייחשפו למידע רגיש אותו היא מעבירה.

  אי פעם שמעתם על המדיניות שעל פיה היא עובדת? ראשית כל, חשוב להדגיש כי נועדה לגבש את נהלי הארגון על מנת שכל עובד ועובד ידע כיצד הארגון מתנהל ומהו הערכים שלו בנושא זה.

  מדיניות של אבטחת המידע הינה מנסחת דרישות בנושא ניהול אבטחת מידע בארגון וכן דרישות כלליות ליישום בקרות אבטחת מידע. מדיניות אבטחת מידע כמובן אינה נושא אחד ויחיד, אלא נושא גדול שמורכב ממספר תתי נושאים שונים, כמו שימוש בתוכנות איתן יש להיזהר שלא יחדירו וירוס למערכת.

  חברת ייעוץ בתחום אבטחת מידע COMEL

  על מנת לבחון את התהליכים הקורים בארגון ולהביא את הארגון לרמת אבטחה גבוהה ויעילה על הארגון לגייס יועץ חיצוני אשר מומחה לאבטחת מידע, אשר יחשב תהליכים ויבחר את הכלים הנכונים והמתאימים ביותר לצרכים הנלווים, ליועץ החיצוני חשיבות עליונה בהשגת היעדים והמטרות הקיימות בארגון. מחפשים יועץ חיצוני אשר יסייע לארגון שלכם בתחום אבטחת המידע? חברת COMEL  הינה חברה המומחית בתחום אבטחת המידע וגיבוי בענן. החברה מתחזקת ומנהלת חברות גדולות בארץ, אחסון שרתים מהמובילים בישראל ובעולם המצריכים תוך זמינות גבוהה וטיפול מקצועי.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ
   Call Now Button